Skautská chata

Pokud máte zájem strávit víkend, či ještě delší dobu na naší chatě, po předchozí domluvě je vám chata k dispozici. Vzhledem k častému využití chaty doporučujeme domluvit půjčení chaty několik měsíců dopředu.

Ověřit si dostupnost a provést rezervaci můžete udělat zavoláním Karlovi Smetanovi (Karlos) na číslo +420 605 766 168 anebo napsáním na mail ssk.carlos@seznam.cz.

Chata je vybavena jak k různým oslavám, nebo taky k dlouhodobějším pronájmům. Ve spodním patře je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vybavená kuchyně spojena se společenskou místností. Ve vrchním patře jsou dvě oddělené místnosti sloužící hlavně pro přespání.

Ceník pronájmu chaty (platný k 1.1.2021)

Počet nocíCena za noc
0 – 21 000 Kč
3 – 5700 Kč
6 a více500 Kč
Skautské výpravy (víkend)500 Kč

Pokud jsi skaut z jiného střediska a chceš udělat výpravu s přespáním na naší chatě, tak se ceník individuálně upravuje.

Půjčení chaty je primárně určena pro přespání rodin, k pořádání rodinných oslav, přespání skautů či jiných spolků atd.

Chatu nepůjčujeme k pořádání oslav náctiletých, či k různým akcím pořádaných náctiletými!

Páteční pronájem začíná podle skončení pátečních schůzek!

Kde najdete naši chatu?